Elektriniai kilimėliai ir kabeliai


http://www.sildymoabc.lt/elektriniai-kilimeliai-kabelis-sildymas-prekes elektroninėje parduotuvėje rasite platų elektrinių kilimėlių ir kabelių pasirinkimą. Elektriniai grindų kilimėliai grindžiami audinio kilimėliu, kuriame integruotas šildymo kabelis bei jungiamieji laidai paruošti jau gamykloje. Sistema buvo sukurta, kad būtų įrengtas grindų šildymas prie esamo grindų paviršiaus, be sudėtingų remonto, darbo išlaidų. Kas neįprasta, elektrinių kilimėlių naudojimas absoliučiai neįtakoja sezoniškumą. Juos idealiai tinka naudoti tiek karštuoju, tiek šaltuoju metu. Šildymo kilimėliai (kabeliai) skirti lauko instaliacijai. Tai apsauga nuo užšalimo, vamzdyno sistemos, stogų ir latakų sistemos taip pat grindų konstrukcijų bei betono apsauga nuo užšalimo grūdinimo procese, sniego ir ledo tirpinimas.


Privalumai:

  • Ploni ir lengvai montuojami;

  • Pagreitina įšilimą, pagerina šilumos pasiskirstymą, mažesnės elektros energijos sunaudojimo išlaidos;

  • Šildymo kabelių kilimėliai lauko zonoje (pvz.: įėjimo laiptai į pastatą) ar neapšildytose atvirose patalpose kaip garažuose, transporto užvažiavimo ar pakrovimo rampos.

  • Garantija 20 m.

Mes suteikiame konsultaciją apie elektrinių kilimėlių ir kabelių įrangos bei jos priedų veikimo principą, kurie optimaliai aprūpins patalpas jaukia šiluma ar apsaugos dangą nuo apledėjimo. Taip pat, galime sukomplektuoti medžiagas pasirinktinai pagal Jūsų įpročius ir namo poreikius, o  techninis aptarnavimas ir priežiūra visada bus šalia. Apsilankydami mūsų svetaineje sužinosite , kaip tinkamai įsigyti ir įdiegti elektrinių kilimėlių ir kabelių įrenginius ir visa tai vienoje svetainėje!

Papildoma informacija

+37060517284

info@sildymoabc.lt