Apie svetainę

Apie svetainę

sildymoabc.lt principas "kas tinka vieniems, netinka kitiems". Tai aktualu ruošiantis pasirūpinti savo namo šildymo, vėdinimo ar laistymo sistemos įranga ir jų priedų pasirinkimu. Jūsų klausimai: įsirengti dujinį katilą ar šilumos siurblį Oras-vanduo? Tinka šildomos grindys ar radiatoriai? Ar apsimoka įsirengti elektrinius kilimėlius? Kuo skiriasi rekuperatoriai? Kaip veikia laistymo sistema?...

UAB Šildymo ABC atsakingai renkasi ir siūlo www.sildymoabc.lt tik patikimus įrangos gaminius kaip Danfoss, Viessmann, Uponor, Caleffi su garantija, mūsų konsultacija. Visi šie keturi prekės ženklai yra gerbiami šildymo ir vėdinimo (vėsinimo) pramonėje ir gerai žinomi kaip tiekiantys klientams aukšto lygio gaminius ir garsėjantys dėl aukštų patikimumo standartų.

Mėgautis aukštu energijos vartojimo efektyvumu ir mažesnėmis eksploatavimo išlaidomis naudojantis naujos kartos A energinio naudingumo klasės šildymo ir vėdinimo įranga namams, tai yra šių dienų namo aptarnavimo privalumas !

Todėl, klientų patogumui komplektuojame medžiagas kartu su katilu, rekuperatoriumi ar grindiniu šildymu, laistymo įranga. Mūsų svetainėje rasite platų kokybišką ir patikimą šildymo ir vėdinimo sistemos įrangos ir jų priedų pasirinkimą tinkantį kiekvienam vartotojui bustą įsikūriančiam ar planuojančiam renovuoti. Kiekvienas gaminys savo technine charakteristika skiriasi nuo kitų sau artimo gaminio. Turėdami įvairių tipų įrangos, pasižyminčių šilumine galia, naudojimosi patogumu, dydžiu ar dizainu, mes būtinai tūrėsime ką pasiūlyti geriausią šildymo reguliavimo, vėdinimo ar laistymo įrangą Jūsų namui, pramoniniam pastatui ir jos aplinkai, kurie palengvina Jūsų namo priežiūros procesą:

  • Šildymo katilai. Tai produktų asortimentas šildymui, siūlantis aukščiausias technologijas ir nustatantis naujus standartus. Naujos kartos šildymo sistemos (dujiniai katilai, šilumos siurbliai oras - vanduo, oras-oras, gruntas - vanduo, priedai) padeda sumažinti išlaidas ir taupyti išteklius bei saugoti gamtinę aplinką.
  • Vėdinimo sistema. Patikima įranga padeda išsaugoti šviežią ir gaivų orą. Nauda ne tik žmogaus sveikatai, bet ir statinio ilgaamžiškumui.
  • Grindinis šildymas ir šildymo reguliavimas. Tai Danfoss gamintojo sukurta produkcija suteikianti vartotojui mėgautis grindų šiluma, pastoviu temperatūros paskirstymu bei temperatūros valdymu skirtingose patalpose. Taip užtikrinamas efektyvus šildymas.
  • Laistymo įranga (automatinė). Tai tikslus ir paprastas laistymo sistemos valdymas prisitaikantis prie Jūsų unikalios augmenijos kiemo ar žemės ūkio. 

Gal domina tik atsarginės dalys? Turėdami visus suderinamus priedus, kuriuos galite rasti mūsų svetainėje, turėsite galimybę įsigyti viską, ko Jums reikia siekiant efektyvaus namo šildymo. Pagrindiniame sildymoabc.lt puslapyje pasirinkite Jus dominančią kategoriją, kad matytumėte visas prekes, jo gaminius. Arba tiesiog įveskite įrangos ar norimos atsarginės dalies prekės kodą į paieškos juostą, esančią puslapio viršuje, kad matytumėte tinkamą prekių dalį. Taip pat, galite apsilankyti sildymoabs.lt/naujienos skiltyje, kuriame pateikiame aktualiausią informaciją apie atsinaujinančių gamintojų produktų asortimentą, siūlomas prekių komplektus, akcijas. Jei Mūsų svetainėje nerandate norimos prekės, susisiekite su mumis el.p. info@sildymoabc.lt ar tel. +370 605 17284 ir mes kartu su mūsų partneriais pasiūlysime, tai kas Jums reikalinga.


TEGUL NAMAS TARNAUJA JUMS !