Oro kondicionieriai – išeitis karštomis vasaros dienomis

Oro kondicionierius – tai šilumos siurblys oras oras, kuris gelbsti kiekvieną ir visada, jei tik šį įrenginį turi. Ypatingai karščiausiu metu laiku gelbsti patalpas nuo įkaitusios saulės šilumos, tvankaus oro, blogėjančios savijautos. Taigi, karštis be išimties veikia mažus vaikus, pensijinio amžiaus žmones, tačiau ir labai aiškiai matosi darbingo amžiaus žmonių produktyvumas dirbant tvankiose patalpose, už lango esant nepakeliamiems karščiams. Oro kondicioenirius darbe ar namie atrodo tikras išsigelbėjimas.


Oro kondicionieriai tai patogus variantas namo savininkui, kai patalpos jau įrengtos, nėra galimybės ar nesinori ardyti sienų rekuperacinei sistemai įrengti,o oro cirkuliacija ir norima temperatūra yra palaikoma. Šilumos siurblys oras oras puikiai tinka ne tik vasaros metu, bet ir šaltuoju sezonu. Jos metu , įrenginys ne tik turi galimybę cirkuliuojamą orą vėsinti , bet ir palaikyti šiltą oro klimatą patalpoje.Tai nereikalauja didelių investicijų ir darbo sąnaudų įrengimui ar priežiūrai. Oro kondicionieriai užtikrina gaivų orą ir vėsą šiltuoju metu ir jaukią šilumą žiemos sezonu.

Būtina paminėti, kad oro kondicionierius tai ne tas pats kaip rekuperatorius, jie atlieka skirtingas veikimo funkcijas. Rekuperatorius cirkuliuoja oro srautą per visas patalpas jas valydamas ir paduodamas šviežią orą filtrų pagalba. Oro kondicionierius vėsina arba šildo esantį orą patalpoje.

Šių dienų technologijų pažanga siūlo daugybę įrenginių nuo paprasto iki išmanaus valdymo. Kokį išsirinkti? Viskas priklauso nuo gyvenimo būdo, svarbu žinoti kokį oro kondicionierius atitinka naudingumo klasę. A++/A+ užtikriną tylų veikimą, mažą elektros energijos sunaudojimą, ekologiją ir žinoma kokybės gerinimą. Šių dienų technologijų inovacija ypatingai vėdinimo ir šildymo sistemose leidžia visuomenei mėgautis komfortu, mažinti skirtą laiką priežiūros įrenginiams. Kitaip tariant, namas tarnauja Jums.
Papildoma informacija:


Facebook paskyra: sildymoabc

Google paskyra: SildymoABC
  • Oro kondicionieriai – išeitis karštomis vasaros dienomis

Related Articles

Related Products

Oro kondicionierius split tipo Viessmann VITOCLIMA 200-S, 2,7kW vėsinimui ir šildymui

Oro kondicionierius split tipo Viessmann VITOCLIMA 200-S, 2,7kW vėsinimui ir šildymui

Oro kondicionierius-šilumos siurblys oras-oras VITOCLIMA 200-S 2.7kW tai modernus įrenginys skirta..

699.00€

Oro kondicionierius split tipo Viessmann VITOCLIMA 200-S, 3,5kW vėsinimui ir šildymui

Oro kondicionierius split tipo Viessmann VITOCLIMA 200-S, 3,5kW vėsinimui ir šildymui

Oro kondicionierius-šilumos siurblys oras-oras VITOCLIMA 200-S 3,5kW tai modernus įrenginys skirta..

760.00€

Oro kondicionierius multisplit tipo (vidinis blokas) VITOCLIMA 300-S, 2,7kW vėsinimui ir šildymui

Oro kondicionierius multisplit tipo (vidinis blokas) VITOCLIMA 300-S, 2,7kW vėsinimui ir šildymui

DĖMESIO. Šiuo metu neturime.Oro kondicionierius multisplit tipo (vidinis blokas) VITOCLIMA 300-S, 2,..

0.00€