Žaidimo "Kalėdos su sildymoabc.lt" taisyklės


1. Žaidimas „Kalėdos su sildymoabc.lt“ vyks nuo 2020 m. 11  Mėn. 23 d. Iki 2020 m. 12 mėn. 31 d. 

2. Žaidimo laikas yra skelbiamas UAB „Šildymo ABC“ elektroninėje parduotuvėje sildymoabc.lt, UAB „Šildymo ABC“ sildymoabc.lt socialinio tinklalapio Facebook paskyroje nuo žaidimo pradžios iki jo pabaigos. Pasiliekant teisę žaidimo terminą pratęsti.

3. Šio žaidimo metu Kalėdinę prekę galėsite įsigyti už eurą iš e-parduotuvės www.sodoreikmenys.lt. Kalėdinė prekę iš vidaus ir lauko dekoracija kategorija bus atrenkama pagal užsakymo www.sildymoabc.lt asortimento sumą:

         Iki 500 eur. sildymoabc.lt ar el.p. užsakymas , kalėdine prekė iki 20 eur.  iš sodoreikmenys.lt pasirinktinai UAB ŠildymoABC nuožiūra.
         Nuo 2000 eur. sildymoabc.lt ar el.p. užsakymas, kalėdine prekė nuo 20 eur.  iš sodoreikmenys.lt pasirinktinai UAB ŠildymoABC nuožiūra.

4. Žaidimas „Kalėdos su sildymoabc.lt“ “ galioja tik klientams, kurie įsigyję prekę, jos komplektą ar paslaugą sietina su šildymo-vėdinimo-vandentiekio-santechnikos sistemos ir užbaigę bent vieną užsakymą sildymoabc.lt elektroninėje parduotuvėje arba pateikę užsakymą el.p. sildymoabc.lt. bei telefonu ir atlikę apmokėjimą nurodytu žaidimo terminu.

5. Prekes bus galima įsigyti tik elektroninėje parduotuvėje sildymoabc.lt Lietuvoje. Užsakymams atliktiems UAB „Šildymo ABC“ naujoje el.parduotuvėje sodoreikmenys.lt  - žaidimas negalioja.

6. Atsiimant Kalėdinę prekę, pirkėjai privalo pateikti asmens dokumentą patvirtinantį laimėtojo tapatybę. Kalėdinę prekę atsiimti gali tik asmenys nurodyti pirkimo metu.

7. Žaidimo „Kalėdos su sildymoabc.lt“ gali dalyvauti bet kurios prekės iš sodoreikmenys.lt asortimento.  • Žaidimo "Kalėdos su sildymoabc.lt"  taisyklės