ŠILDYMO KILIMĖLIAI – būdas naudoti grindų šildymui patalpose ir apsauga nuo apledėjimo lauke

Danfoss elektriniai šildymo kilimėliai – tai universalūs šildymo kilimėliai, skirti įvairioms taikymo sritims, tame tarpe ir buitinės bei komercinės paskirties vidaus ir lauko šildymo sistemoms.


UAB “ŠILDYMO ABC” – tai šildymo sistemos Jūsų jaukiems namams, komercinėms patalpoms ar kitiems pastatams. Juk šiltais namais reikia pasirūpinti jau DABAR!


Tik pas mus galimybė pasiūlyti šildymo kilimėlių asortimentą, skirtą GRINDŲ ŠILDYMUI patalpose bei GRUNTO ŠILDYMUI LAUKE !


Patalpoms skirti Danfoss kilimėliai išsiskiria tuo, kad jie yra labai ploni ir lengvai montuojami, jie yra dažnai naudojami renovacijos projektuose, kur juo galima kloti ant esamų grindų. Kilimėliai yra labai patogūs montuoti didelių plotų elektrinio šildymo sistemose. Danfoss elektriniai kilimėliai PAGERINA ŠILUMOS PASISKIRSTYMĄ grindyse, PAGREITINA ĮŠILIMĄ, o tai reiškia ir mažesnes elektros sąnaudas.

Montuojant šildymo kilimėlius naujuose pastatuose, juos galima kloti po bet kuria grindų danga, įskaitant plyteles, laminuotą paviršių ir medieną. Unikalus apvalus (min. 3 mm aukščio) šių kilimėlių profilis ir jų tvirta konstrukcija užtikrina greitą, paprastą ir saugų montavimą, puikiai tinka, renovuojant esamas grindis. Pridėjus dar ir unikalią 20 metų garantiją, kuri padengia pačios produkcijos, grindų montavimo ir pakeitimo išlaidas, jūs suprasite, kad esate patikimose rankose.

Danfoss elektriniai šildymo kilimėliai - puikus būdas naudoti kasdien arba kaip papildomas šildymo sistemos elementas ten, kur jo labiausiai reikia, pvz.: vonios ir WC kambaryje, grindys virtuvėje ir koridoriuje. Taip pat šildymo kabelių kilimėliai lauko zonoje (pvz.: įėjimo laiptai į pastatą) ar neapšildytose atvirose patalpose kaip garažuose, transporto užvažiavimo ar pakrovimo rampos.

“ŠILDYMO ABC” gali Jums pasiūlyti ne tik platų prekių pasirinkimą, bei ir itin kokybiškas paslaugas, tai – šildomų grindų MEDŽIAGŲ PARINKIMAS ir įrengimas, komplektacija pagal namo poreikį.

Dėl konsultacijos ir detalesnės informacijos, lauksime Jūsų laiškų ar skambučių: Dubysos g. 60, Klaipėda, Tel. 860517284, E-mail: info@sildymoabc.lt, www.sildymoabc.lt arba bendraukime socialinėje erdvėje: Facebooke - facebook.com/sildymoabc;

Linkedin – linekdin.com/company/sildymoabc.


UAB Šildymo ABC darbų pavyzdžiai:


Facebook paskyra: sildymoabc

Google paskyra: SildymoABC


             
Related Articles

Related Products

Kevalinė izoliacija Armaflex ACE Dn22×09

Kevalinė izoliacija Armaflex ACE Dn22×09

Lanksti kaučiuko izoliacija skirta oro kondicionavimo, vėdinimo, šildymo ir santechnikos ..

1.44€