LAISTYMO SISTEMA - augmenijos drėkinimas, paprasta priežiūra ir laikas sau !


            Šiltas oras atneša sodrios žalios spalvos vejai ir nuostabius sodus, tai taip pat reiškia, kad jie yra sveiki ir hidratuoti. Tačiau būtent tinkamai prižiūrint savo  oazę kurdami ir palaikydami laistymo ir drėkinimo sistemą, kuri apsaugo Jūsų kiemą net karščiausiomis vasaros dienomis.

            Taip ogi, laistymas neturi jokios reikšmės,jei vanduo nuleidžiamas šaknų zonoje arčiau augalo šerdies, palienat nerdėkintas šaknis rutulio skersmens išorėje. tai gali atsitikti, jei išleidžiate vandenį per greitai arba per daug vienu metu. Lėtesnis laistymas paprastai yra efektyvesnis. Svarbiausia yra užtikrinti, kad vanduo patektų į šaknų zoną - ar dirbate sodininku, laistote kiemo gėlynus, pomidorų eilę ar krūmus ir medžius.

            Sukurkite pritaikytą augalams laistymo sistemą, kuri geriausiai tinka Jūsų kiemui.  Tai užtikrintų Jūsų vejos, sodo, augmenijos laistymo nuoseklumą ir drėkinimą laiku.

           Norite KOKYBIŠKOS ir PATIKIMOS laistymo sistemos??? UAB Šildymo ABC suteikia pirminę KONSULTACIJĄ NEMOKAMAI. 

Dėl konsultacijos ar darbų eigos lauksime Jūsų užklausimų e-mail: info@sildymoabc.lt ;  finansai@sildymoabc.lt ARBA tel.: 860517284  • LAISTYMO SISTEMA - augmenijos drėkinimas, paprasta priežiūra ir laikas sau !

Related Articles