Rekuperacinė Sistema - nauda ne tik žmogaus sveikatai, bet ir statinio ilgaamžiškumui


Šių dienų patalpų oro kokybės gerinimo svarba itin aktuali statybų sektoriuje tiek naujų individualių namų, komercinių-gamybinių patalpų, tiek rengiantis patalpų modernizavimui.Ilgą laiką praleidžiant patalpoje, kurioje nėra tinkamai ir kokybiškai vėdinama, degonies koncentracija ore mažėja, lieka tik žmogaus iškvepiamas anglies dioksidas. Neaprūpintas šviežiu oru kūnas gali sukelti tokius simptomus kaip galvos svaigimas ar skausmas, nuovargis ir išsekimas, prislėgta ir niūri nuotaika. O ką jau kalbėti apie patalpą, kurioje nepakankamas vėdinimas sukelia drėgmės ir pelėsių atsiradimą. Esant šioms sąlygoms, dėl neigiamų pasekmių žmogaus sveikatai, jo kvėpavimo takams, ilgalaikis drėgmės ir pelėsių poveikis sukelia alerginių reakcijų ir silpnina imunitetinės sistemos atsparumą. Jeigu jūsų namuose yra tinkama vėdinimo sistema, Jums nereikės nerimauti dėl pelėsių ir drėgmės formavimosi ir sumažinti nesveikos patalpos klimato rizikos.


Rekupracinė vėdinimo sistema tai sistema, kuri kontroliuoja oro srautą Jūsų patalpoje, kai iš patalpos išleidžiamo panaudoto oro šilumą sušildo vidun įleidžiamą šviežią orą. To pasekoje, patalpos yra aprūpinamos gaiviu ir šiltu oru bei rekuperacinės vėdinimo sistemos pagalba nėra prarandama patalpų šiluma, o ir nesukelia "sunkaus" oro efekto dėl prastos oro cirkuliacijos, kvapai nuo gamybos virtuvėje. Rekuperatoriuose esantys filtrai išvalo patenkantį orą nuo bakterijų, smalkių, vabzdžių, dulkių ar kitų teršalų.

Svarbu paminėti, kad šildymo sistemos kaip ir vėdinimo sistemos ar oro kondicionierių įrenginiai teikia komforto naudą ne tik patalpos gyventojui, bet ir prisideda prie šilumos energijos kaštų mažinimo. Tai nutinka, kai žiemą nenrime prarasti šilumos, o vasarą atidarius langus patenka per karštas oras. Taigi, kas nenorėtų sutaupyti šilumos sąskaita ir mėgautis gera savijauta ….?

Taigi rekuperacija padeda išlaikyti patalpose komfortabilias sąlygas apvalius metus tiek šaltuoju, tiek šiltuoju metu.


Dabar technologijų pažanga leidžia žmonėms valdyti įrangos sistemą išmaniuoju telefonu ar liečiamu ekranu pasirenkant savaitinę programą. Ypač aktualu, kai nėra poreikio intensyviai oro srauto cirkuliacijai, pavyzdžiui esant darbe, atostogaujate ir pan., todėl pakanka palaikyti pastovų oro slėgį. Taip pat, aktualu, kai prisijungia papildomų žmonių skaičius patalpoje nei įprastai, pavyzdžiui atvykę svečiai. Tokiu atveju padidinamas galios vėdinimas. Visa tai valdoma labai paprastai, o svarbiausia tai efektyvu ir ekonomiška.


Kokybiškas vėdinimas - nauda ne tik gyventojams, bet ir pastato ilgaamžiškumui. Kodėl? Gera vėdinimo sistema suteikia ne tik pakankamai aukštą energinę naudą, bet ir užtikrina pastato techninį aptarnavimą pagal poreikį, atliktų darbų garantiją. Namai, kurie yra ventiliuojami, yra neuždari, tačiau išlaiko šilumines savybes, neleidžia kauptis drėgmei ir pelėsiui, taip yra uždikrinamas medžiagų, kuriomis yra apšiltintas namas - ilgaamžiškumą.
Plokšteliniai difuzoriai, montavimas - Šildymo ABC” gali Jums pasiūlyti ne tik kokybiškas vėdinimo sistemas, produktus,bet ir montavimo, komplektavimo paslaugas, tiek individualiems namas, tiek komercinėms patalpoms.


Mūsų patirtį turintys specialistai NEMOKAMAI Jus pakonsultuos rūpimais vėdinimo klausimais.

Mūsų komanda dirba ne tik profesionaliai, bet ir su meile savo darbui! Tad drąsiai galite savo ar patalpų vėdinimą patikėti “Šildymo ABC” specialistams.

Išklausysime visus Jūsų pageidavimus, ir lūkesčius išpildysime kartu: +370 605 17284; info@sildymoabc.lt; arba bendraukime socialinėje erdvėje FB: https://www.facebook.com/sildymoabc

UAB Šildymo ABC darbų pavyzdžiai:

https://www.youtube.com/channel/UC8SjWGovbS69Lww1tR-HBmg?view_as=subscriberRelated Articles