Paslaugos

„Šildymo ABC“ siekis, kad Jūsų namai tarnautų Jums, todėl mūsų asortimente rasite ne tik produkciją, bet ir modernias aukščiausios kokybės paslaugas nuo šildymo iki laistymo. Tik su profesionalia patirtimi suteikiame:

šildymo sistemos paslaugas. Šilumos katilai ir grindinis šildymas tai pagrindiniai šildymo sistemos komponentai gerinantys energetinį pastato naudingumą. Patikima šildymo įranga ir kokybiška montavimo paslauga išlaiko namo šilumines savybes. Montuojame šildymo įrangą oras oras, oras vanduo, gruntas vanduo, dujinius katilus, jų priedus ir grindinį šildymą, konsultuojame. Suteikiame informacijos apie jų veikimo principus, parenkame ir sukomplektuojame Įrangos sistemą pagal kliento įpročius ir namo poreikius. Atliekame techninį aptarnavimą, priežiūrą.

vėdinimo sistemos paslaugas. Diegiame modernias vėdinimo sistemas, vėdinimo įrenginius, pasirūpiname patalpų kokybiška rekuperacine sistema su nuotoliniu valdymu, nustatomu reikiamo rėžimo programą. Suteikiame konsultaciją, atliekame techninį aptarnavimą, priežiūrą, komplektuojame vėdinimo sistemos įrangą pagal kliento įpročius ir namo poreikius.

laistymo sistemos paslaugas. Galime pasirūpinti ir Jūsų gerbūviu už namo ribų. Montuojame automatinę laistymo sistemą, prieš tai parengdami detalų išdėstymo planą. Konsultuojame, suteikiame priežiūros paslaugas, techninį aptarnavimą, esant poreikiui, pagal paruoštą kiemo ar žemės ūkio individualų projektą, sukomplektuojame visą laistymo įrangą.

● Santechnikos darbai - apima visus santechniko darbus nuo dušo kabinos montavimo iki vandentiekio sistemos įrengimo.

krepselis
Šildymo katilai, montavimas, techninis aptarnavimas

Šildymo katilai, montavimas, techninis aptarnavimas

Šildymo sistemos paslauga. Šilumos katilai ir grindinis šildymas tai pagrindiniai šildymo sistemos..

Kaina: 0.00€

krepselis
Santechnikos darbai

Santechnikos darbai

Atliekame santechnikos prietaisų montavimo darbus: * Šildomų grindų klojimas * Dušo kabinos mont..

Kaina: 0.00€

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)