Elektrinis grindų šildymas. Ar jis reikalingas?


                   Kalendorinio rudens mėnesiui prasidedant, pats metas pasirūpinti patalpų šiluma, jos būtinybė primins artėjantys vėsūs vakarai ir greičiausiai noras išvengti langų atidarymo. Koks namo grindų šildymas Jums tinkamas, priklauso nuo namui reikiamos šilumos poreikio ir šeimininko asmeninių įpročių. Paprastas valdymas termostatu ir greita šiluminė reakcija, elektriniai kilimėliai gelbsti esant vėsiam orui, kai norisi staigios šilumos virtuvėje, miegamajame, WC patalpoje, taip pat ir vasaros dienomis neleidžia kauptis drėgmei, pvz. vonios ir WC patalpose. Įprastai, elektriniai kilimėliai įšyla iki 5-10 min., nes šildymo kabelių perdavimo plotas ir trumpi atstumai tarp šildymo elementų ir grindų dangos užtikrina greitesnį norimos grindų temperatūros ribą. Tokiu būdu sukuriama nuosekli grindų šiluma. Dažniausiai juos naudoja ne dideliuose patalpose kaip vonios ir tualeto kambariuose, virtuvėje, miegamajame, drabužinėje, žiemos soduose. Šios patalpos sunaudoja mažai elektros energijos, kartu pasiekiama maloni grindų šiluma kojoms neprišildant patalpos pvz: vasaros metu. Kitas privalumas, kuris lemia efektyvumą tai elektrinių kilimėlių eksploatacinės ir priežiūros išlaidos. Natūralu, kad šiai dienai porencialus klientas įvertina visą galimą išlaidų ir naudos santykį. Galima teigti, kad elektra naudojami šilumos įrenginiai pritaikomi kiekvienam klientui individualiai ir pagal jo gyvenamąją aplinką įvertinus grįžtamąją naudą, komfortą ir išlaidas gali lemti jo pasirinkimą. Ši inovatyvi technologija lemia, kad grindų šildymas itin populiarus šiuolaikiniuose namuose ir viešbučiuose.

                        Pakankamai paprasta įrengti

                     Elektrinio grindų šildymo pagrindas yra audinio kilimėlis, kuriame integruotas šildymo kabelis bei jungiamieji laidai jau paruošti gamykloje. Sistema buvo sukurta įrengti grindų šildymą prie esamo grindų paviršiaus be sudėtingų remonto, darbo išlaidų. Kas neįprasta, elektrinių kilimėlių naudojimas absoliučiai neįtakoja sezoniškumą. Juos idealiai tinka naudoti tiek karštuoju, tiek šaltuoju metu.                                                                 

                        Elektriniai kilimėliai klijuojami po dangos paviršiumi, nereikia sudėtingo darbų pasiruošimo, dangos ardymo ar frezavimo. Tiesiog išvyniojate, patiesiate ir klyjuojate, viskas. Šildymo kilimėlių yra skirtingų dydžių, o padengti kiekvieną patalpos plotą yra paprasta. Įprastai, prieš patiesiant elektrinį kilimėlį rekomenduojama išmatuoti ir sudaryti grindų planą. patartina neįskaičiuoti armatūros elementų kaip dušo, vonios, spintelės. Šių daigtų plotą nebūtina apšildyti, tai didina elektros išlaidas bei sunkina šilumos prasiskverbimą per grindų dangą. Tai gali būti puiki alternatyva vandeniu šildomoms grindims. Abi grindų šildymo sistemos naudojamos kaip pagrindinis šilumos šaltinis ir geriausiai tinkamos nuolatinei grindų apdailai kaip plytelėms, keramikai, vinilinėms grindims.                                                                                                                      

                          Kokybė ir patikimumas lemia amžiniškumą

                           Jūsų pasirinkimas, nepriklausomai ar norite įsigyti automobilį, žoliapjovę ar elektrinį kombainą, priklauso  nuo aplinkos, kurioje gyvenate ir asmeninių pageidavimų. Jei norite šildytis visą namą naudojant vandeniniu grindų šildymu, tai būtų taip pat tinkamas variantas. Šis variantas valdomas taip pat grindų termostatu, tik įšilimo laikotarpis ilgesnis. Svarbiausia ekonomiškai ir tinkamai įvertinyi situaciją. Norime pastebėti, kad šių dienų pažangi technologija yra daug kartų testuojama, tikrinamas jo atsparumas aplinkai, atliekama kokybės kontrolė, tik vėliau pasiūloma patikima produkcija rinkai, o klientas perka komfortą. Tai ir yra investicija. Renkantis grindų šildymo gamintoją, turėtumėte atminti, kad grindų šildymo sistema yra sumontuota po grindimis ir Jūs tikrai nenorėsite tai kartoti dar kartelį. Štai kodėl svarbu įsigyti ne tik patikimas gamintojo medžiagas, bet ir atlikti kokybišką paslaugą. Šios sistemos montavimas yra paprastas, tačiau reikalaujantis specialisto priežiūros, jei bandytumėte atlikti tai be šildymo sistemos žinių. Svarbiausia išdėlioti elektrinio kilimėlio audinį ir kruopščiai suklijuoti kraštus vieną ant kito neprarandant sukibimo. Taip pat negalima pažeisti ar nukirpti laido. Pardavėjo patarimai, jo priežiūra ar gamintojo montavimo instrukcija pagebėtų išvengti klaidų ir atlikti montavimą teisingai.


                                    Pageidavus, teikiame konsultaciją, techninę priežiūrą.

                         Pagarbiai, Šildymo ABC komanda                            


  • Elektrinis grindų šildymas. Ar jis reikalingas?

Related Articles

Related Products

Šildomų grindų elektrinis kilimėlis 12 m2 Danfoss ECTemp150 T, 220/230V, 088L0214

Šildomų grindų elektrinis kilimėlis 12 m2 Danfoss ECTemp150 T, 220/230V, 088L0214

Elektriniai šildymo kilimėliai 12 m2 ECtemp 150T Danfoss tai optimalus sprendimas įrengiant grindų š..

0.00€