Pilna komplektacija - tai, kas svarbu namo ir Jūsų poreikiui tenkinti

             

              ,,Šildymo ABC" siekis, kad Jūsų namai tarnautų Jums, Todėl Mūsų asortimente rasite kokybišką gamintoją Danfoss, Viessmann, Caleffi, Rainbird ir kt. produkciją. Galime pasiūlyti aukščiausios kokybės produktų asortimentą nuo šildymo iki laistymo sistemų: dujiniai katilai, šilumos siurbliai oras vanduo, oras oras, gruntas vanduo, elektriniai kilimėliai, kabeliai nuo apledėjimo, rekuperacinė sistema, sausos grindys, vamzdžiai grindų šildymui, kolektoriai, reduktoriai, izoliacija skirta oro kondicionavimo, vėdinimo, šildymo ir santechnikos įrenginiams. Technologijų pažanga leidžia namo savininkui mėgautis komfortu, nes įranga ir jos priedai yra daug kartų testuojami, tikrinamas jo atsparumas aplinkai, atliekama kokybės kontrolė.        

                Koks namo šilumos katilas, grindinis šildymas, vėdinimas ar laistymo sistema Jums tinkamiausia, priklauso nuo namo reikiamos šilumos ar augmenijos poreikio ir ,žinoma, namo savininko asmeninių įpročių. Kad veiktų vienas ar kitas įrenginys  reikalinga PILNA sistemos KOMPLEKTACIJA, tokiu atveju įrenginys ir jo sudedamosios dalys, priedai gali veikti pagal savo naudojimo paskirtį. Taip pat svarbu ne tik įsigyti patikimą gamintojo produkciją, bet ir atlikti kokybišką paslaugą, tam kad įrangos sistema tinkamai funkcionuotų pateisinant visų lūkesčius.

                Visa tai mes galime Jums sukomplektuoti ir padedami Jums sumontuoti su mūsų ilgametę patirtimi atlikti TECHNINĘ PRIEŽIŪRĄ, aptarnavimą. Pasiruošę suteikti NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ darbo eigoje su mūsų sukomplektuota šildymo, rekuperacinės ar laistymo sistemų produkciją. Mūsų patarimai ir priežiūra pagelbės išvengti klaidų ir atlikti montavimą teisingai.

         1. Nusiųskite info@sildymoabc.lt užklausą norimos sistemos komplektacijai:

                * Katilas ir jo priedų komplektacija

                * Grindinis šildymas ir priedų komplektacija

                * Rekuperatorius ir priedų komplektacija

                * Laistymo įranga ir priedų komplektacija

        2. Namo plano kopija ar nurodyti kokį katilą norite keisti, sklypo isplanavima. Trumpas aprašymas, pageidavimai

        3. Nurodykite savo kontaktus, kuriais galėsime susisiekti dėl iškilusių papildomų klausimų.

       Papildoma informcija: UAB Šildymo ABC
+37060517284         


info@sildymoabc.lt  • Pilna komplektacija - tai, kas svarbu namo ir Jūsų poreikiui tenkinti