Šildymo katilai

Šildymo katilai

Šildymo katilai, dujiniai katilai tai patogus ir kokybiškas jūsų pastato/namo šildymas


„Viessmann“ katilai - tai produktų asortimentas šildymui siūlantis aukščiausias technologijas ir nustatantis naujus standartus. Sutelkiant dėmesį į efektyvų energijos vartojimą. Šildymo sistemos padeda sumažinti išlaidas ir taupyti išteklius bei aplinką. 
Kompaktiškas kondensacinis katilas pasižymi dideliu geriamojo vandens šildymo našumu, spalvotą liečiamąjį meniu ekraną turinčių valdymo įtaisų su galimybe valdyti internetu. Naujo arba modernizuoto namo šildymas – tam yra skirti Viessman katilai, pakeičiant senus dujinius prietaisus su integruota karšto vandens talpa, taip atnaujinamos šildymo sistemos.
Su reguliuojamų sūkių aukšto našumo siurbliu veikia tyliai ir taupo energiją. Sieniniai dujiniai kondensaciniai katilai, juos galima puikiai pritaikyti butuose ar nuosavuose ir daugiabučiuose namuose. Juos paprasta sumontuoti vonios kambario nišoje ar virtuvės spintelėje. Oras vanduo siurblys - tiksliai prisitaiko prie esamo šilumos poreikio ir yra palaikoma norima šildymo temperatūra ar vėsinimo temperatūra, o taip pat ir karšto vandens temperatūra. Jei turite savo saulės baterijas, šildymo įrenginys optimaliai išnaudos jų pagamintą elektros energiją.