Vėdinimo sistemos

Vėdinimo sistemos

    Novatoriškos vėdinimo sistemos tai kokybiškas oras Jūsų patalpoms

"Šildymo ABC" paslaugų bei produktų asortimente  ir vėdinimo sistemos.
Šviežias oras patenka į Jūsų namus tik tada, kai yra įrengtos vėdinimo sistemos, tai ne ne tas pats kas atidarytas langas, nes tokiu atveju yra bereikalingai naudojama šiluma, bei ne retai gauname dulkėtą orą. 
Mes galime užtikrinti šviežio oro patekimą, bei teisingai įdiegtą rekuperacinę vėdinimo sistemą. Vėdinimo sistemos užtikrina šviežią, gaivų orą, naikina pelėsį, dulkes, nepageidaujamus kvapus, drėgmės perteklių, padeda išsaugoti namo šilumą.
"Šildymo ABC" gali pasiūlyti tokias paslaugas kaip rekuperacinės ir vėdinimo sistemos montavimas, individualioms bei komercinės paskirties patalpoms, tame tarpe kondicionieriai, rekuperatoriai. Rekuperatorius, tai įrenginys, kurio dėka yra pašalinamas nusistovėjęs oras, o iš lauko paduodamas šviežias oras.
"Šildymo ABC" asortimentą sudaro ir oro kondicionieriai. Oro kondicionavimas tai dirbtinio klimato sukūrimas, kuriam oro parametrų pakitimai neturi įtakos. Oro kondicionieriai dažniausiai naudojami patalpų šildymui, šaldymui bei drėgmės mažinimui. Kondicionieriai yra pakankamai įvairūs, todėl "Šildymo ABC" specialistai Jums visada patars pagal Jūsų poreikius, tiek namui, tiek butui, tiek komercinėms patalpoms su tam tikrais parametais.